Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0