Movies
Ratings
189
InterstellarRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0