Titles you rated
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0