Movies
Ratings
448
Steel RainRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 2.5
MontageRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5