Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 0.5
EqualsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0