Series
Ratings
129
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5