Titles you rated
Tony TakitaniRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
PossessedRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.5
Road to PerditionRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0