Movies
Ratings
458
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.5
A hot roofRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- DreamRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
MidnightRated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.0