Titles you rated
The InternRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0