Series
Ratings
291
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.5
Adult TraineeRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 1.5
Twelve NightsRated ★ 4.5
The Reason Not to ConfessRated ★ 1.5
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 5.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 5.0
Ace of Diamond Act IIRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 4.0