Movies
Ratings
37
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5