Movies
Ratings
1058
The WatchersRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
SingRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 2.5
The Platform 2Rated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.0