Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Dear ChildRated ★ 3.5
FLCLRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 2.0
WestworldRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 2.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 5.0