Movies
Ratings
55
She's the ManRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0