Movies
Ratings
352
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5