Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5