Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0