Movies
Ratings
188
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0