Movies
Ratings
471
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
PauletteRated ★ 3.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.0
The Crow's EggRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5