Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0