Movies
Ratings
43
The Truman ShowRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5