Titles you rated
Queen of the RingRated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0- 아오이 호노오Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5