Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0