Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
CasinoRated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0