Titles you rated
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0