Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Carrie DiariesRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0