Movies
Ratings
409
UnfriendedRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The CobblerRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0