Series
Ratings
179
Drinking SoloRated ★ 4.5
Golden BrideRated ★ 4.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 4.0