Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
A Time to KillRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0