Movies
Ratings
648
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
BorderRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5