Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5