Movies
Ratings
287
The Floor PlanRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
RRRRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0