Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
JudyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
DevilsRated ★ 2.5
Hail to HellRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.0- AuroraRated ★ 2.5
OUT!Rated ★ 2.0