Titles you rated
Inside MenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0