Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0