Titles you rated
KickboxerRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0