Movies
Ratings
130
The Night OwlRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0