Movies
Ratings
688
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The PactRated ★ 0.5
Korean Election Fraud, God's Will?Rated ★ 0.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
BubbleRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Dune MessiahRated ★ 5.0