Movies
Ratings
122
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Wedding SingerRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 2.5