Titles you rated
The IllusionistRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0