Titles you rated
The MedallionRated ★ 3.0
Diary of the DeadRated ★ 3.5
Re-AnimatorRated ★ 4.0
ConnectedRated ★ 4.0
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Sunday SeoulRated ★ 0.5
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 4.0
MayRated ★ 2.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 4.5
VidocqRated ★ 4.0
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 1.0
RiddickRated ★ 3.5- ●RECRated ★ 4.5
The TournamentRated ★ 4.0
HackersRated ★ 3.5
Universal SoldierRated ★ 4.0
EnoughRated ★ 4.0
Out LiveRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 4.0