Titles you rated
Darker Than Black: GaidenRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0