Movies
Ratings
322
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
ComaRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5