Titles you rated
The Devil's JusticeRated ★ 2.5
When My Love BloomsRated ★ 3.0
He Is PsychometricRated ★ 2.5
Top Star Yoo BaekRated ★ 4.5
Borg MomRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
MRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 2.0
The King of DramasRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5