Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0