Movies
Ratings
59
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Enemies In-LawRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0