Movies
Ratings
23
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5