Movies
Ratings
596
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Krabat and the Legend of the Satanic MillRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Delivery ManRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
KillersRated ★ 4.5
ElfRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0