Series
Ratings
21
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0