Titles you rated
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Astro BoyRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 1.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0